رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله های کوچک کاهش حرارت

گرمازدگی لوله یخ زرد 2: 1 گرمازدگی لوله یخ زدگی مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر UV برای استفاده در اجزای گرد است. این لوله متصل به صلیب لوله Polyolefin باعث می شود سیم و کابل به راحتی شناسایی شود. استفاده از لوله های کوچک حرارت دادن این لوله کوچک زرد رنگ، عایق الکتریکی، ...

Products Specifications:

لوله های ضخیم زرد حرارت

2: 1 لوله یخ زدگی یخ زدگی مقاوم در برابر شعله و مقاوم در برابر UV برای استفاده در اجزای گرد است. این لوله متصل به صلیب لوله Polyolefin باعث می شود سیم و کابل به راحتی شناسایی شود.

Yellow heat shrink tubing.jpg

استفاده از لوله های کوچک تر

این لوله کوچک با حرارت زرد، عایق الکتریکی، حفاظت مکانیکی، انعطاف پذیری و کاهش فشار را فراهم می کند و همچنین می تواند برای شناسایی اجزا و سیم ها، ایجاد ظاهری حرفه ای از مونتاژ باشد.

نسبت سفت شدن لوله به ضخامت: 2: 1، نسبت ضخامت 3: 1 4: 1 نیز در تولید است.

حرارت لوله کوچک کاهش دما: 120 ℃

دمای کارکرد مداوم: -45 ℃ تا 125 ℃

مشخصات لوله های کوچک، لطفا فرمت PDF را بررسی کنید.

سوالات متداول:

اگر لوله گرمای کوچک به مدت طولانی قرار داده شده است، آن را به کیفیت لوله تاثیر می گذارد؟

اگر لوله گرمای کوچک را برای مدت زمان طولانی قرار داده شود، یک لوله شل گرما معمولی توسط پرکننده (مانند هیدروکسید منیزیم) رسوب می شود و سطح گرد و خاکی است، اما استفاده از آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اگر لوله برای بیش از 5 سال قرار داده شده است، یک فرایند پیری طبیعی وجود خواهد داشت، زنجیره مولکولی آرام خواهد شد و البته، همچنین به محیط زیست است.

ویژگی های لوله های کوچک قابل انعطاف چیست؟

1. لوله لوله کوچک به طور قابل ملاحظه ای از لوله های کوچک قابل انعطاف PVC مقاوم است. مقاومت حرارت، عایق الکتریکی و خواص مکانیکی بسیار بالا است و عملکرد نرم افزار آن بهترین است.

2. پوشش حرارتي كوچك، سمي نيست، آسان براي بهبودي است و اثرات سمي بر بدن انسان و محيط زيست ندارد كه با الزامات حفاظت از محيط مطابقت دارد.

3. بوش مقاوم در برابر حرارت، خواص ضدعفونی کننده و عایق بندی عالی دارد. این بسیار نرم و الاستیک است، با دمای کم انقباض و انقباض سریع. این می تواند به طور گسترده ای برای اتصال سیم و درمان پایان سیم استفاده می شود.


Hot Tags: لوله های ضخیم زرد، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت