رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.سیم کوچک لوله

سیم کوچک لوله A-2 (YG) 3: 1 کوچک برای سیم کشی برق، بازدارنده شعله، زرد رنگ سبز دو رنگ لوله ای تک دیواره، برابر با Raychem DCPT 3: 1 لوله کوچک حرارت. مواد لوله سیم کوچک: اتصالات متقابل Polyolefin سوالات متداول: فرآیند ساخت لوله های کوچک کوچک چیست؟ چی...

Products Specifications:

سیم کوچک لوله

A-2 (YG) 3: 1 برای لوله کشی الکتریکی، بازدارنده شعله، زرد رنگ سبز دو رنگ لوله ای تک دیواره راه راه، برابر با Raychem DCPT 3: 1 لوله کوچک.

wire shrink tube.jpg

مواد لوله سیم کوچک:

اتصال صلیبی Polyolefin

سوالات متداول:

فرآیند تولید لوله های کوچک به چه معناست؟ چه چیزی باعث می شود لوله به عقب برود؟

فرآیند تولید لوله های کوچک به شرح زیر است:

ابتدا مواد بر اساس خواص آن انتخاب شده است. مواد اغلب با مواد افزودنی (مانند رنگدانه ها، تثبیت کننده ها، و غیره) با توجه به کاربرد ترکیب می شوند. لوله شروع از مواد خام اکسترود شده است.

بعد، لوله به یک فرایند جداگانه که در آن متقاطع است، معمولا از طریق تابش گرفته شده است. اتصال متقابل یک حافظه در لوله ایجاد می کند. سپس لوله به سمت بالای نقطه ذوب بلورین پلیمری گرم می شود و در قطر گسترش می یابد، اغلب با قرار دادن آن در یک محفظه خلاء. در حالی که در حالت گسترش یافته است، آن را به سرعت خنک می شود.

بعدها، وقتی که توسط کاربر نهایی (بالاتر از نقطه ذوب بلورین مواد) گرم می شود، لوله به اندازه اصلی اکسترود شده اش کاهش می یابد.

این مواد اغلب از طریق استفاده از پرتوهای الکترون، پراکسیدها و یا رطوبت متصل می شوند. این اتصال متقابل باعث ایجاد حافظه در لوله می شود، به طوری که می تواند به ابعاد اصلی اکسترود شده خود کاهش دهد، در حالی که حرارت دادن یک اصطلاح به نام Heat-shrink با حافظه داخلی حرارتی.

 

تماس با ما:

Attn: لیلی ژانگ

اسکایپ: gonggulily

QQ: 281494549

ایمیل: lily@gzhelectric.com


Hot Tags: سیم کوچک لوله، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت