رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله برای سیم کشی برق

لوله برای سیم کشی برق A-2 (YG) 2: 1 یا 3: 1 لوله کوچک برای لوله کشی الکتریکی، گیرنده شعله، زرد رنگ سبز دو رنگی نوار راه راه، لوله ای به تنهایی لوله DERAY IGY، لوله کوچک برای سیم مشترک زمین استفاده می شود، زیرا زمین ...

Products Specifications:

لوله برای سیم کشی برق

A-2 (YG) 2: 1 یا 3: 1 لوله های کوچک برای سیم کشی برق، مقاوم در برابر شعله، زرد رنگ دو طرفه رنگی لوله ای تک دیواره، برابر با DERAY IGY لوله کوچک حرارت، برای اتصال سیم زمین، به دلیل سیم زمینی رنگ زرد سبز رنگ است، به طوری که لوله کوچک جمع شده حرارت نیز در رنگ زرد سبز استفاده می شود.

tubing for electrical wiring.jpg


مواد لوله کوچک:

اتصال صلیبی Polyolefin


سوالات متداول:

چرا لوله Polyolefin Tubing انتخاب لوله های کوچک قابل انعطاف است؟

Polyolefin Shrink Tubing یک انتخاب مردمی در میان خانواده لوله های کوچک است زیرا پلیولفین مقاوم به شعله است و خواص شیمیایی، الکتریکی و فیزیکی خوبی دارد.

به طور کلی، Polyolefin Tubing یک محصول قابل انعطاف برای همه موارد است و UL شناخته شده است. لوله های کوچک قابل انعطاف نیز در بسیاری از سبک های مختلف برای کاربردهای مختلف موجود است. بعضی مواقع Polyolefin Thermo Shrink Tubing نیز نامیده می شود به نام لوله های کوچک حرارت حرارتی، بنابراین ممکن است انتخاب خوبی برای سیم کشی برق

آیا من می توانم نمونه ای داشته باشم؟

ما خوشحالیم که نمونه های کوچکی را برای شما ارزیابی می کنیم تا قبل از اینکه سفارش خود را با ما انجام دهید. لطفا اگر درخواستی دارید با ما تماس بگیرید.

تماس با ما:

Attn: لیلی ژانگ

اسکایپ: gonggulily

QQ: 281494549

ایمیل: lily@gzhelectric.com


Hot Tags: لوله برای سیم کشی برق، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت