رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله های نازک دیواره پاک کردن لوله های کوچک

انعطاف پذیر، صفر هالوژن، پلی اورتان اتصال صلیبی غیر قابل انفجار شعله مداوم دمای عملیاتی: -45 ℃ تا 125 ℃ درجه حرارت: 120 ℃ RoHS و REACH سازگار کاربرد: لوله شفاف حرارت کاهش می یابد به نصف از اندازه اصلی آن (2: 1) و ارائه می دهد ...

Products Specifications:

دیوار نازک لوله های کوچک را گرم می کند

انعطاف پذیر، صفر هالوژن، پیوند متقابل پلیولفین

غیر انفجاری شعله

دمای کارکرد مداوم: -45 ℃ تا 125 ℃

دما کم: 120 ℃

RoHS و سازگار با REACH

 

کاربرد:

لوله شفاف حرارت به نصف اندازه اصلی خود (2: 1) کاهش می یابد و تعادل فوق العاده خواص الکتریکی، فیزیکی و شیمیایی را برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی ارائه می دهد که برای عملکرد مداوم 125 درجه سانتیگراد است. این لوله به طور معمول به عنوان یک عایق الکتریکی کوچک مناسب بر روی اتصالات و پایان استفاده می شود. همچنین برای سیم کشی سبک وزن، مارک سیم، بسته بندی سیم، بسته بندی جزء و پوشش مقاوم در برابر آتش استفاده می شود.

بسته بندی لوله های برقی کوچک:

thin wall clear heat shrink tubing.jpg


فروشگاه کار ما لوله های کوچک کوچک

thin wall clear heat shrink tubingthin wall clear heat shrink tubing

ماشین آلات صلیب اتصال نیمه محصولات لوله کوچک

 

PS: ما 3: 1 و 4: 1 را نیز تولید می کنیم. لطفا اندازه ی جزئیات و کم بودن نسبت مورد نیاز را از طریق ایمیل یا پیام خطی به ما بگویید.


سوالات متداول:

1. مشخصات لوله گرمای کوچک چیست؟

لوله های کوچک قابل انعطاف یک نوع خاص از پوشش پلی اتیلن گرم انقباض است که معمولا در هنگام حرارت دادن در 80 درجه شروع به کوچک شدن می کند. انعطاف پذیری و انعطاف پذیری آن، لوله های کوچک انعطاف پذیر، یک لوله پلی اتیلن گرم و انعطاف پذیر است که می تواند از مواد EVA نیز ساخته شود.

 

2. عملکردهای لوله گرمای کوچک چیست؟

لوله های کوچک قابل انعطاف برای الکترون، المان القایی، لوازم الکتریکی، مهار سیم، اتصالات لوله و غیره استفاده می شود.

با استفاده از یک گرم گرما برای گرم کردن لوله ها، لوله های کوچک را می توان در خارج از سیم و کابل، عایق، حفاظت و دیگر توابع سخت تر.

3. برخی از نسبت های گرم نسبت شایع معمولی چیست و این نسبت ها چه معنی می دهد؟

نسبت گرمازدگی به شما اندازه لوله های کوچک را در مقایسه با شکل نهایی آن کاهش می دهد.

2: 1   - این لوله کوچک به اندازه نصف اندازه اولیه خود اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف دو برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.

3: 1 - این لوله کوچک را یک سوم از اندازه اصلی خود را یک بار حرارت اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف است سه برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.

4: 1 - این لوله کوچک را یک چهارم از اندازه اصلی خود را پس از حرارت اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف چهار برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.


Hot Tags: نازک دیوار روشن ترین لوله کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت