رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.برش لوله سفید

برش لوله سفید 2:1 کاهش مستمر بازدارنده عامل دما:-45℃ به 125℃ موافقت با ROHS و رسیدن برنامه های زیست محیطی: این برش لوله محیط زیست، انعطاف پذیر، شعله عقب انداز، ساطع شده است اتصال عرضی پلیلفین فیلم تغییر حرارت جمع شدنی...

Products Specifications:

برش لوله سفید

2:1 کاهش

آتش عقب انداز

دمای مستمر:-45℃ به 125℃

مطابق با ROHS و رسیدن دوستدار محیط زیست

shrink tube white.jpg


نرم افزار:

این حرارت لوله های کوچک است محیط زیست، انعطاف پذیر، شعله عقب انداز، قليايي لوله اتصال عرضی پلیلفین فیلم تغییر حرارت جمع شدنی، این قابلیت اطمینان بالا حرارت لوله های کوچک است به طور گسترده ای استفاده می شود برای عایق یا کاری از قبیل انواع دسته سیم فشار تسکین خاتمه دادن سیم و اتصالات، بسته بندی از سیم مهار، حفاظت از نقاط لحیم عایق و کپسول قطعات، ضد خوردگی حفاظت، شناسایی و کدگذاری رنگ، و غیره.

 

سؤالات متداول:

چه هستند برخی از مشخصات مهم به نظر در هنگام انتخاب حرارت لوله های کوچک?

حداکثر قطر خود را بسته نرم افزاری کابل و محدوده دمای مورد نیاز درخواست خود را هر دو عوامل مهم به نظر زمانی که انتخاب حرارت برش لوله دارد.

اگر شدت تغییرات سیم یا کابل OD، نسبت کوچک حرارت نیز تنظیمات مهم به طوری که شما مناسب درست برای شما لوله حرارت جمع شدنی است.

 

روند ساخت حرارت لوله های کوچک چیست؟

روند ساخت لوله های برش به شرح زیر است: اول مواد انتخاب شده است مبتنی بر خواص آن. مواد اغلب با سایر مواد افزودنی (مانند رنگ، تثبیت کننده، و غیره) بسته به برنامه مرکب است. شروع لوله از مواد اولیه اکسترود شده است. بعد، لوله پردازش جداگانه که پیوندیافته معمولا از طریق تابش است گرفته شده است. کراس لینک کردن حافظه در لوله ایجاد می کند. سپس لوله را درست در بالای نقطه ذوب کریستالی پلیمر گرم می شود و در قطر، اغلب با قرار دادن آن در یک محفظه خلاء گسترش. در حالی که در حالت گسترش به سرعت سرد می شود. بعد، هنگامی که حرارت داده، لوله به اندازه اکسترود اصلی آن می کند.

 


Hot Tags: برش لوله سفید و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه، قیمت