رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله های کوچک قرمز حرارت

لوله کوچک قرمز کوچک این لوله کوچک قرمز حرارت را فراهم می کند عایق الکتریکی، حفاظت مکانیکی، آب بندی، و کاهش فشار، و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی اجزا و سیم، ایجاد ظاهر حرفه ای از مونتاژ. سوالات متداول: در صورتی که لوله کوچک کوچک باشد ...

Products Specifications:

لوله های کوچک قرمز کوچک

این لوله کوچک قرمز حرارت را فراهم می کند عایق الکتریکی، حفاظت مکانیکی، انعطاف پذیری، و کاهش فشار، و همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی اجزای و سیم، ایجاد ظاهر حرفه ای از مونتاژ.

Red heat shrink tubing

سوالات متداول:

اگر لوله گرمای کوچک به مدت طولانی قرار داده شده است، آن را به کیفیت لوله تاثیر می گذارد؟

اگر لوله گرمای کوچک را برای مدت زمان طولانی قرار داده شود، یک لوله شل گرما معمولی توسط پرکننده (مانند هیدروکسید منیزیم) رسوب می شود و سطح گرد و خاکی است، اما استفاده از آن را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اگر لوله برای بیش از 5 سال قرار داده شده است، یک فرایند پیری طبیعی وجود خواهد داشت، زنجیره مولکولی آرام خواهد شد و البته، همچنین به محیط زیست است.

ویژگی های لوله های کوچک قابل انعطاف چیست؟

1. لوله لوله کوچک به طور قابل ملاحظه ای از لوله های کوچک قابل انعطاف PVC مقاوم است. مقاومت حرارت، عایق الکتریکی و خواص مکانیکی بسیار بالا است و عملکرد نرم افزار آن بهترین است.

2. پوشش حرارتي كوچك، سمي نيست، آسان براي بهبودي است و اثرات سمي بر بدن انسان و محيط زيست ندارد كه با الزامات حفاظت از محيط مطابقت دارد.

3. بوش مقاوم در برابر حرارت، خواص ضدعفونی کننده و عایق بندی عالی دارد. این بسیار نرم و الاستیک است، با دمای کم انقباض و انقباض سریع. این می تواند به طور گسترده ای برای اتصال سیم و درمان پایان سیم استفاده می شود.


Hot Tags: لوله گرمای قرمز کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت