رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.برش لوله زرد سبز

حرارت برش لوله سبز زرد A-2(YG) زرد سبز حرارت لوله های کوچک زرد و سبز دو رنگ راه راه، شبیه به عبور از گورخر به طور گسترده ای مورد استفاده در بسته نرم افزاری سیم، شناسایی زمین سیم، کابل مخصوص و اتوبوس و یا خطوط لوله با هشدار است و تابع شناسایی برابر با 3...

Products Specifications:

حرارت لوله سبز زرد کوچک

A-2(YG) زرد سبز حرارت برش لوله زرد و سبز دو رنگ راه راه، شبیه به گورخر عبور، به طور گسترده ای مورد استفاده در بسته نرم افزاری سیم، شناسایی زمین سیم، کابل مخصوص و اتوبوس و یا خطوط لوله با هشدار و شناسایی تابع، با 3 متر است GYS حرارت لوله های کوچک.

Heat shrink tubing green yellow


چگونه می توانم انتخاب اندازه حرارت لوله های جمع شدنی

1. سایز لوله های جمع شدنی حرارت مناسب انتخاب همه چیز در مورد اندازه گیری مناسب است. با استفاده از کولیس برای اندازه گیری قطر کوچکترین و بزرگترین قطعات, که شما را با لوله های پوشش.

2. حرارت لوله جمع شدنی است که بیست تا سی درصد بزرگتر از اندازه گیری بزرگترین خود را انتخاب کنید. بیست تا سی درصد اضافی اتاق به لوله های گسترده اسلاید بر روی بزرگترین بخش اجازه می دهد.

3. بررسی کنید که لوله های جمع شدنی حرارت به اندازه کافی بالا است کوچک نسبت به گرم و نرم در کوچکترین بخش خواهید معمولا پوشش مناسب، آن نیاز به لوله بعد از برش کامل شناسه کوچکتر از OD حداقل کابل باید ، در این صورت امکان لوله می تواند مهر و موم سیم و کابل محکم، اگر کابل OD همان در نقطه های مختلف لوله کاهش 2:1 خواهد بود خوب است، اگر سیم یا کابل OD نامنظم و تغییرات هستند تا حد زیادی، یک لوله کوچک بالا نسبت بهترین انتخاب باید ، مانند کاهش 3:1 و 4:1 یا 6:1، برای اطمینان از کم شدن پس از لوله پوشش لوله محکم.


تماس با ما:

Attn: ژانگ لیلی

اسکایپ: gonggulily

QQ: 281494549

پست الکترونیکی:lily@gzhelectric.com

 

 

 


Hot Tags: حرارت برش لوله سبز زرد و تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, قيمت