رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله های رنگ کوچک ترشح

لوله A-2 (YG) لوله ی کوچک گرم سبز زرد رنگ A-2 (YG) با دو رنگ ماده ی پلیولفین محیطی ترکیب شده و با اصلاح تابش فرآیند پردازش می شود. محصول نرم، مقاوم در برابر شعله، روشن و با دوام در رنگ و عملکرد پایدار است. این به طور گسترده ای استفاده می شود ...

Products Specifications:

لوله های کوچک رنگ کوچک

A-2 (YG) سبز زرد سبز لوله کوچک coextruded با دو رنگ مواد پلی اتیلن محیط زیست و پردازش شده توسط اصلاح تابش. محصول نرم، مقاوم در برابر شعله، روشن و با دوام در رنگ و عملکرد پایدار است. این دستگاه به طور گسترده ای برای شناسایی سیم های زمینی در بسته های سیم و کابل، شناسایی کابل های ویژه و اتوبوس ها یا لوله ها و غیره استفاده می شود.

Colored heat shrink tubing


محدوده دمای کاری

محدوده دمای کاری: -55 ℃ ~ 125 ℃

حداقل دمای کاهش: 70 ℃

حداقل دمای بازیابی کامل: 110 ℃

تفاوت بین لوله کوچک قرمز سبز زرد و لوله های معمولی کوچک چیست؟

1. مواد: همان لوله با گرمازدگی دیگر، لوله کوچک لوله سبز زرد سبز از مواد PE نیز استفاده می شود و برخی از آنها مواد پی وی سی هستند. با این حال، با توسعه اقتصاد اجتماعی، لوله های کوچک قابل انعطاف از مواد PVC به تدریج حذف می شوند. مردم بیشتر مایل به استفاده از لوله های ضعیف حرارت PE هستند، زیرا آنها محیط زیست سازگار تر از مواد PVC.

2. از لحاظ قیمت، واضح است که لوله ی کوچک گرم سبز رنگ دو رنگ گران تر از لوله های معمولی حرارت کوچک است، چرا که تکنولوژی تولید آن بسیار مشکل تر از لوله معمولی گرم شدن کوچک است و گرما زرد رنگ سبز زرد لوله کوچک نیز می تواند یک نقش زیبا بازی کند.


Hot Tags: لوله های رنگ کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت