رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله کوچک لوله های کوچک

لوله های کوچک بسته بندی شده کوچک G-3X، 3: 1 کوچک، لوله های دو جداره گرما کوچک با پوشش چسب، لوله های بسته بندی کوچک سیاه و سفید، به طور گسترده ای استفاده می شود به محیط زیست مهر و موم شده و حفاظت از اتصالات، اتصالات و اجزای سازنده از مایعات، رطوبت و خوردگی، برای کانکتور به کابل ...

Products Specifications:

بسته بندی لوله های کوچک سیاه

G-3X، 3: 1 کوچک شدن لوله های دو جداره با استفاده از پوشش چسب، لوله های کوچک بسته بندی کوچک، به طور گسترده ای برای محیط زیست مهر و موم شده و حفاظت از اتصالات، اتصالات و اجزای سازنده از مایعات، رطوبت و خوردگی، نسبت سقوط بالا اجازه می دهد تا برای کانکتور انعطاف پذیری قابل شستشو و امکان تعمیر کدهای کابل های آسیب دیده را بدون از بین بردن اتصالات فراهم می کند.

Black shrink wrap tubing

رنگ استاندارد : سیاه و سفید، رنگ های خاص می تواند در صورت درخواست در دسترس باشد.

بسته بندی استاندارد : 1.22m / طول و یا در کویل. قطعات برش داده می شود بر اساس درخواست.

سوالات متداول:

چسب لوله های کوچک تر چطوری است؟

گرمازدگی لوله، همچنین به نام لوله های کوچک کاهش می یابد، لوله ای است که هنگام گرمایش قرارداد می زند. هنگامی که گرما به لوله کوچک کاهش می یابد، مواد چسبنده داخل لوله به ذوب شدن می انجامد. مواد چسب آن را به سیم یا کابل متصل می کند. این فرآیند اجازه می دهد تا سیم یا کابل و لوله های کوچک را تبدیل به یک محصول یکپارچه شود.

 

لوله های بسته بندی کوچک چیست؟

لوله های کوچک حرارت، محصولات مارپیچی و آستین، یک راه آسان و مقرون به صرفه برای عایق سازی، سازماندهی، محافظت و شناسایی سیم و کابل قطعات خود را. هنگام گرم شدن، لوله کوچک حرارت دادن یک پیوند مکانیکی تنگ روی سیم و کابل، حتی محافظ مواد نامنظم شکل. اگر شما در جستجوی جایگزینی برای روش های معمول عایق بندی هستید، لوله های کوچک، لوله های آستین یا مارپیچی، گزینه های خوبی برای بررسی هستند. لوله های کوچک حرارت دادن یک راه حل بی نظیر برای حفاظت از سیم ها و کابل های الکتریکی از سایش، خوردگی و عناصر مضر مانند آب و روغن است.


Hot Tags: لوله های کوچک بسته بندی کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت