رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله کوچک برای Fising Rod

نسبت انقباض 2: 1 به منظور پوشش تنگ روی شکل های نامنظم بهبود می یابد، ایده آل برای استفاده به عنوان دستگیره در تجهیزات ورزشی از جمله میله های ماهیگیری، racettes و دست و پا زدن، به راحتی می توانید به طول برش و به سرعت با یک تفنگ گرم

Products Specifications:

لوله کوچک برای خرد کردن میله

نسبت انقباض 2: 1 به منظور پوشش دادن تنگ روی شکل های نامنظم بهبود می یابد، ایده آل برای استفاده به عنوان دستگیره در تجهیزات ورزشی از جمله میله های ماهیگیری، راکت ها و دست و پا زدن، به راحتی می تواند به طول برش و به سرعت با یک تفنگ گرم استفاده می شود.

ویژگی ها :

انعطاف پذیر، سریع کاهش می یابد

غیر لغزش، زیبا به نظر می رسد

نسبت ضخامت: 2: 1

رنگ استاندارد: سیاه و سفید، قرمز، زرد، سبز، آبی

بسته بندی استاندارد: 1m / pcs

 

عکس محصول

Shrink tube for fising rodShrink tube for fising rod


سوالات متداول

1) نحوه محاسبه کیفیت لوله های کوچکتر؟

مرحله 1 اندازه، رنگ، مواد، بسته بندی و تمام نیازهای جزئی قبل از تولید را مشخص کنید.

مرحله 2. بازرسی دقیق قبل از تحویل کالا.

مرحله 3. پس از دریافت کالا توسط مشتری، زمانی که مشتری بازخورد هر گونه اشتباه فنی در عرض 2 ماه، و اثبات این اشتباه / مشکل ساخته شده توسط تولید ما، ما کالاهای واجد شرایط به صورت رایگان ارائه.

2) چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟

شما احتمالا متوجه شده اید که اکثر پلاستیک هایی که در تماس با آنها قرار می گیرید، آنها را گرم نخواهید کرد - پس چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟

پاسخ متقابل ، فرآیند پیدایش پلیمر به تابش برای ایجاد پیوندهای کووالانسی بین اتمهای پلیمری است.

کشف شد که تابش می تواند ساختار مولکولی برخی از پلاستیک ها را تغییر دهد به طوری که آنها همگام سازی جریان را ذوب نمی کنند و بدون آنکه درجه حرارت آنها در معرض آن قرار گیرد، ذوب نمی شوند. پیوندهای کووالانسی همچنین پلیمرهای حافظه پلاستیکی را به وجود می آورند که بدین معنی است که یک بار پلیمر به صورت متقابل و به صورت گسترده گسترش یافته است، زمانی که مقدار خاصی از حرارت اعمال می شود، به صورت اولیه کوچکتر می شود.

 


Hot Tags: لوله کوچک برای فیستینگ میله، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت