رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.گرما لوله کوچک لوله متوسط ​​دیوار

KHA2-M با دو نوع پوشش چسبناک KH2-M، با دو نوع پوشش چسبنده، یکی از پوششها در خط است و دیگری پوشش چسبنده مارپیچ است، لطفا عکس های زیر را از این دو نوع پوشش بررسی کنید: پرسش های متداول: 1) چه چیزی زمان تحویل نمونه آزمایشی حرارت آزاد؟ در عرض 1 ...

Products Specifications:

دیوار KH2-M، دو جداره KH2-M با دو نوع پوشش چسب، یک پوشش در خط است و دیگری پوشش چسب است، لطفا عکس های زیر را از این دو نوع پوشش بررسی کنید:


چسب پوشش اسپیرال چسب پوشش داده شده در خط
1(001).jpg2(001).jpg

سوالات متداول:

1) زمان تحویل نمونه آزمایشی گرما آزاد چیست؟

ظرف یک روز


2) کدام روش پرداخت و روش پرداخت شما را قبول می کند؟

TT در پیش، و یا 30٪ TT در پیش، 70٪ تعادل با کپی B / L

پرداخت به: حساب شرکت ما / خط alibaba / Western Union / Paypal و غیره


3) نحوه محاسبه کیفیت لوله های کوچکتر؟

مرحله 1 اندازه، رنگ، مواد، بسته بندی و تمام نیازهای جزئی قبل از تولید را مشخص کنید. مرحله 2. بازرسی دقیق در هنگام تولید و قبل از تحویل کالا از کارخانه ما. مرحله 3. پس از دریافت کالا توسط مشتری، زمانی که مشتری بازخورد هر گونه اشتباه فنی در عرض 2 ماه، و اثبات این اشتباه / مشکل ساخته شده توسط تولید ما، ما کالاهای واجد شرایط به صورت رایگان ارائه.


4) هدف از کاهش حرارت لوله چیست؟

لوله های کوچک خرد کن برای استفاده از عایق، کاهش فشار، بسته شدن و حفاظت از سیم و کابل مورد استفاده قرار می گیرند. لوله های کوچک حرارت دادن یک راه عالی برای حفاظت از سیم های برق و کابل از عناصر مضر مانند آب، روغن، اسیدها و سایر خطرات زیست محیطی است.


Hot Tags: دیوار گرم لوله کوچک کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت