رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.PVDF گرما کاهش لوله

نسبت ضخامت: 2: 1. نیمه سخت و عایق نازک دیوار. شعله مقاومت بالا؛ عملکرد بالا درجه حرارت. مقاومت شیمیایی عالی و حلال. مطابق با دستورالعمل های زیست محیطی اروپا (2002/95 / EC) اروپا. محدوده دمای کاری: دمای کار ...

Products Specifications:

PVDF گرما کوچک لوله

نسبت ضخامت: 2: 1.

نیمه سخت و عایق نازک دیوار.

شعله مقاومت بالا؛ عملکرد بالا درجه حرارت.

مقاومت شیمیایی عالی و حلال.

مطابق با دستورالعمل های زیست محیطی اروپا (2002/95 / EC) اروپا.

PVDF گرما کوچک لوله


محدوده دمای کاری :

محدوده دمای کاری: -55 ℃ ~ 175 ℃

حداقل دما: 155 ℃

حداقل دمای بازیابی کامل: 175 ℃

کاربرد:

PVDF گرمای کوچک لوله ممکن است برای بازرسی و شناسایی مورد استفاده قرار گیرد. PVDF گرمای کوچک لوله معمولا در سیم کشی خودرو استفاده می شود. PVDF حرارت قطره ای لوله نیز به عنوان jacketing برای مقاومت، خازن، و اجزای دیگر استفاده می شود. پاک کردن گرمای کوچک لوله ممکن است در محیط های با درجه حرارت بالا، محیط زیست و محیط های شیمیایی مورد استفاده قرار گیرد. PVDF Clear Heat Shrink Tubing همچنین می تواند با سیم مارکرها یا برای عایق سیم و اجزای استرس مورد استفاده قرار گیرد. پاک کردن قطره قطره لوله ممکن است برای جایگزینی آستین آهسته غیر قابل انفجار استفاده شود.

سوالات:

چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟

شما احتمالا متوجه شده اید که اکثر پلاستیک هایی که در تماس با آنها قرار می گیرید، آنها را گرم نخواهید کرد - پس چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟ پاسخ متقابل ، فرآیند پیدایش پلیمر به تابش برای ایجاد پیوندهای کووالانسی بین اتمهای پلیمری است. کشف شد که تابش قادر به تغییر ساختار مولکولی برخی از پلاستیک ها بود، به طوری که آنها انسداد جریان را ذوب نمی کردند و بدون آنکه درجه حرارت آنها در معرض آن قرار گیرد، ذوب نمی شد. پیوندهای کووالانسی همچنین پلیمرهای حافظه پلاستیکی را به وجود می آورند که بدین معنی است که یک بار پلیمر به صورت متقابل و به صورت گسترده گسترش یافته است، زمانی که مقدار خاصی از حرارت اعمال می شود، به صورت اولیه کوچکتر می شود.


Hot Tags: PVDF گرما کاهش لوله، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت