رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.PTFE لوله کوچک

لوله پلی اتیلن PTFE از polytetrafluoroethylene، یک پوشش عالی با درجه حرارت بالا و مواد عایق با شفافیت شیر ​​سفید ساخته شده است. ویژگی ها و مزایا: نسبت شکن 2: 1 HIgh شعله عقب انداز

Products Specifications:

PTFE لوله کوچک

لوله های کوچک PTFE از polytetrafluoroethylene، پوشش عالی با درجه حرارت بالا و مواد عایق با شفافیت سفید شیر تولید می شود.

PTFE shrink tubing


ویژگی ها و مزایا:

نسبت ضخامت 2: 1

HIgh شعله عقب انداز

مقاومت شیمیایی عالی

محدوده دمای کاری -80 ° C تا + 260 ° C

کاربرد:

استفاده های اصلی این مواد برای عایق الکتریکی، حفاظت از قطعات الکترونیکی و پوشش شیلنگ های هیدرولیکی و جلوگیری از آلودگی و خوردگی می باشد. مقاومت مکانیکی بالا و ضریب اصطکاک بسیار کم، باعث می شود که برای کاهش آسیب به شفت تحمل و غیره ایده آل باشد.

گرمازدگی PTFE، حفاظت از طیف وسیعی از افکت های محیطی برای اجزای مهم شما را فراهم می کند. این گرما کوچک می تواند به راحتی تحمل محدوده دما، قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی و در معرض هوا در دراز مدت. PTFE گرما کوچک می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پوشش مواردی مانند پروب های دما، پوشش های رول فلزی، سیم ها و کابل ها، الکترونیک، سنسور، به نام فقط چند مورد.


عایق - ویژگی های دی الکتریک حرارت کوچک PTFE انتخاب خوبی برای انعطاف و انعطاف قطعات الکتریکی از جمله باتری (لیتیوم و قلیایی) و سایر دستگاه های الکتریکی است. تحمل گرما حرارت PTFE حرارت را اجازه می دهد تا آن را ادامه دهید در دماهای از بسیار سرد تا بسیار گرم است.


Harness سیم - ویژگی های دی الکتریک فوق العاده عالی حرارت PTFE را انتخاب خوبی برای پوشش سیم و کابل است و حتی می تواند از splicing پشتیبانی کند. هنگامی که پوشش داده می شود، گرمادهی PTFE کوچک نیز به عنوان عایق کاری عمل می کند و خواص آن در سراسر دمای کار گسترده اش حفظ می شود.


Hot Tags: PTFE لوله کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت