رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.هوای هوای گرم سنگین دیوار حرارت لوله Shhrink

KHA3-H لوله های با ضخامت زیاد و سنگین برای محیط های با شدت بالا، دیوارهای ضخیم تر، پوشش های چسبنده و انواع مختلف، KHA3-H لوله های کوچک حرارت دیوار مقاوم در برابر آب و هوا مناسب برای عایق بندی و حفاظت اتصالات کابل و تعطیلات، و همچنین می تواند برای ...

Products Specifications:

KHA3-H لوله های با ضخامت زیاد و سنگین برای محیط های با شدت بالا، دیوارهای ضخیم تر، پوشش های چسبنده و انواع مختلف، KHA3-H لوله های کوچک حرارت دیوار مقاوم در برابر آب و هوا مناسب برای عایق بندی و حفاظت اتصالات کابل و و همچنین می تواند برای تعمیر کابل استفاده شود.


1.jpg

چسب لوله های کوچک تر چطوری است؟

گرمازدگی لوله، همچنین نام لوله های کوچک را کاهش می دهد، لوله ای است که در هنگام گرم شدن کوچکتر می شود. هنگامی که گرما به لوله کوچک کاهش می یابد، مواد چسبنده داخل لوله به ذوب شدن می انجامد. مواد چسب آن را به سیم یا کابل متصل می کند. این فرآیند اجازه می دهد تا سیم یا کابل و لوله های کوچک را تبدیل به یک محصول یکپارچه شود.


چگونه برای استفاده از یک اسلحه گرم برای کوچک کردن لوله ها؟

هنگامی که از یک تفنگ گرم برای کوچک کردن لوله استفاده می کنید، شما باید اسلحه گرم را در طول لوله به حرکت درآورید، چون در یک محل می تواند به سیم بیشتری آسیب برساند، لوله را ادامه دهید تا آن را محکم نگه دارید سیم.


چرا حرارت لوله کوچک کاهش می یابد؟

یک تکنیک فنی به نام cross-linking وجود دارد، روند متقابل پیوند دادن پلیمر به تابش برای ایجاد پیوندهای کووالانسی بین اتمهای پلیمری است. کشف شد که تابش قادر به تغییر ساختار مولکولی برخی از پلاستیک ها بود، به طوری که آنها انسداد جریان را ذوب نمی کردند و بدون آنکه درجه حرارت آنها در معرض آن قرار گیرد، ذوب نمی شد. پیوندهای کووالانسی همچنین پلیمرهای حافظه پلاستیکی را به وجود می آورند که بدین معنی است که یک بار پلیمر به صورت متقابل و به صورت گسترده گسترش یافته است، زمانی که مقدار خاصی از حرارت اعمال می شود، به صورت اولیه کاهش می یابد.


دستگاه متصل کننده صلیب لوله های کوچک

2.jpg


Hot Tags: لوله های سنگ شکنی سنگین دیوار سنگین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت