رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.ضد آب حرارتی آستین کوتاه

G-3X آستین کوتاه ضد آب است، دیوار دوگانه با پوشش چسب، 3: 1 کوچک، چرا این لوله کوچک حرارت نامیده می شود لوله مقاوم در برابر حرارت حرارتی؟ چرا که قسمت داخلی لوله تیز کننده گرما با لایه ای از چسب پوشیده شده است که یک چسب مایع گرم است که در اتاق جامد است ...

Products Specifications:

G-3X آستین کوتاه ضد آب است، دیوار دوگانه با پوشش چسب، 3: 1 کوچک، چرا این لوله کوچک حرارت نامیده می شود لوله مقاوم در برابر حرارت حرارتی؟ چرا که قسمت داخلی لوله گرمای کوچک با لایه ای از چسب پوشانده شده است که یک چسب مایع گرم است که در دمای اتاق جامد است و هنگام داغ شدن آن به چسب مایع ختم می شود، چسب ها لوله ها و سیم ها را محکم محکم می کنند.


1.jpg


میزان کاهش دو لوله حرارت کوچک دیوار چقدر است؟

لوله گرمای دوشو گرما کاهش می یابد زمانی که شما گرمایش لوله، گاهی اوقات نیز ضخامت حرارت، کاهش ضخامت، نامیده می شود، آن را نشان می دهد لوله های دوار حرارت کوچک کوچک قبل و بعد از کاهش نسبت قطر داخلی، به عنوان مثال، به عنوان منبع تامین 6 میلی متر، پس از ضخامت قطر 3 میلی متر است، سپس ما می گویند انقباض 2: 1 است، همانطور که ما نسبت 6 / 3mm = 2/1 را می دانیم، ما 2: 1، 3: 1 و 4: 1 لوله های کوچک دو جداره با اندازه های مختلف تولید می کنیم.


چه رنگ دیافراگمی با رنگ آستین کم رنگ است؟

رنگ استاندارد سیاه و سفید، رنگ دیگر می تواند بر اساس MOQ، مانند قرمز، زرد، آبی، سبز، و غیره تولید شده است. زیر لوله زرد با چسب است.


2.jpg


Hot Tags: تولید کننده، تامین کننده، کارخانه، قیمت، مقاوم در برابر حرارت ضد آفتاب