رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.تنگ لوله کوچک

لوله کشی ضخیم KHA3-H، سختی، دوام، عایق عالی، حفاظت از سایش، قابلیت اطمینان مکانیکی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی، رطوبت و روغن است، زمانی که یک استاندارد صنعتی نیاز به لوله های ناهموار دارد، زمانی که یک برنامه کاربردی نیاز به حفاظت قوی تر، کار سنگین تر ضخامت دارد ...

Products Specifications:

لوله کشی ضخیم KHA3-H، سختی، دوام، عایق عالی، حفاظت از سایش، قابلیت اطمینان مکانیکی و مقاومت در برابر مواد شیمیایی، رطوبت و روغن را در بر می گیرد، زمانی که یک صنعت نیاز به قوی تر شدن لوله ها دارد. راه حل موثر برای بهینه سازی عایق و حفاظت، معادل Raychem WCSM / XCSM.


1.jpg


چگونه می توانم یک لوله لوله کوچک را انتخاب کنم؟

1. انتخاب اندازه مناسب لوله های کوچک قابل انعطاف برای اندازه گیری درست است. برای اندازه گیری قطر کوچکترین و بزرگترین قطعاتی که شما با آن لوله را پوشش می دهید، از کولیس استفاده کنید.

2. را انتخاب کنید لوله های کوچک کوچک که بیست تا سی درصد بزرگتر از بزرگترین اندازه گیری شما است. بیست تا سی درصد اضافی اجازه خواهد داد که لوله های گسترش یافته را در قسمت بزرگترین قسمت قرار دهیم.


آیا می توانید از خشک کن مو برای لوله های کوچک استفاده کنید

برای لوله های نازک دیافراگم می توان با خشک کن موی سر، مانند مدل لوله A-2 (NH) ما گرم می شود، آن می تواند شروع به کاهش در 70 ℃، اما برای کاهش لوله های متوسط ​​و سنگین دیوار، بهتر است از یک تفنگ گرم استفاده کنید.


بسته بندی از ضخامت کم ضخیم لوله، اندازه کارتن (130cm * 48cm * 48cm)

2.jpg


Hot Tags: لوله کوچک ضخیم، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت