رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله ضد آب ضد آب

چسب دو لایه دیواری 2: 1 نسبت به polyolefin لوله کوچک. نسبت 2: 1 کوچک، انعطاف پذیر، شعله عقب انداز، درپوش داخلی چسب مایع گرم است. UL تایید شده است سازگار با RoHS. عایق برش حرارتي و چسب مایع داغ طراحی شده است تا عایق بندی شود.

Products Specifications:

لوله ضد آب ضد آب

چسب دو لایه دیواری 2: 1 نسبت به polyolefin لوله کوچک. نسبت 2: 1 کوچک، انعطاف پذیر، شعله عقب انداز، درپوش داخلی چسب مایع گرم است. UL تایید شده است سازگار با RoHS. شلنگ بیرونی شل و پوشش چسب مایع گرم طراحی شده است برای عایق بندی و مهر و موم محصولات الکتریکی و مکانیکی در برابر آب و رطوبت.

عکس لوله کوچک ضد آب:

Waterproof shrink tubing

کاربرد:

سیم کشی برق، اتصالات لوله و اجزای مکانیکی که معمولا در مفاصل سیم استفاده می شود، لوله های قابل انعطاف مناسب را انتخاب می کنند، بر روی مفاصل سیم، گرما با تفنگ گرم، کوچک لوله های کوچک را می گیرند و همگی را محکم نگه می دارند.

 

برخی از نسبت های معمول گرما کاهش می یابد و این نسبت ها به چه معناست؟

نسبت گرمازدگی به شما اندازه لوله های کوچک را در مقایسه با شکل نهایی آن کاهش می دهد.

2: 1 - این لوله کوچک به اندازه نصف اندازه اولیه خود اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف دو برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.

3: 1 - این لوله کوچک را یک سوم از اندازه اصلی خود را یک بار حرارت اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف است سه برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.

4: 1 - این لوله کوچک را یک چهارم از اندازه اصلی خود را پس از حرارت اعمال خواهد شد. لوله اصلی کوچک قابل انعطاف چهار برابر بزرگتر از شکل خالی آن است.


Hot Tags: ضد آب لوله کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت