رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله های ضد آب ضد حرارت

لوله شل کننده گرما، همچنین نام لوله های کوچک را می نامند، لوله ای است که هنگام گرم شدن آن از 4 تا 1 باقیمانده است، زمانی که گرما روی لوله های کوچک تر قرار می گیرد، مواد چسبنده داخل لوله به ذوب شدن می انجامد. مواد چسب آن را به سیم یا کابل متصل می کند. ..

Products Specifications:

لوله های ضد آب ضد حرارت

لوله شل کننده گرما، همچنین نام لوله های کوچک را می نامند، لوله ای است که هنگام گرم شدن آن از 4 تا 1 باقیمانده است، زمانی که گرما روی لوله های کوچک تر قرار می گیرد، مواد چسبنده داخل لوله به ذوب شدن می انجامد. مواد چسب آن را به سیم یا کابل متصل می کند. این فرآیند اجازه می دهد تا سیم یا کابل و لوله های کاهش حرارت به یک محصول واحد تبدیل شود، لوله عایق و مهر و موم قطعات و اجزای الکتریکی و مکانیکی در برابر آب و رطوبت.

Waterproof heat shrink tubing


طول استاندارد: 1.22m / pcs، برخی از لوله های کوچک نیز می توانند در کانولا بسته بندی شوند

G-4X در اندازه های عرضه شده از قطر داخلی 4mm تا 52mm در سیاه و سفید موجود است.

 

سوالات متداول:

آیا لوله های ضد آب ضدعفونی شده است؟

چسب ما از لوله های دوشاخه حرارتي کوچک، ضد آب است، چرا که این لوله ها با چسب مایع داغ استفاده می شود. در طول حرارت دادن این لوله ها، چسب ها لوله و کابل را به هم می چسبانند و آب یا یخ زدگی نمی تواند به کابل برسد.


چرا لوله Polyolefin Tubing انتخاب لوله های کوچک قابل انعطاف است؟

Polyolefin Shrink Tubing یک انتخاب مردمی در میان خانواده لوله های کوچک است زیرا پلیولفین مقاوم به شعله است و خواص شیمیایی، الکتریکی و فیزیکی خوبی دارد. به طور کلی، Polyolefin Tubing یک محصول قابل انعطاف برای همه موارد است و UL شناخته شده است. لوله های کوچک قابل انعطاف نیز در بسیاری از سبک های مختلف برای کاربردهای مختلف موجود است. گاهی اوقات Polyolefin گرما کوچک لوله نیز نامیده می شود به نام کمربند حرارتی خودرو، بنابراین ممکن است انتخاب خوبی برای برنامه های کاربردی خودرو است.Hot Tags: لوله های ضد آب کوچک، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت