رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.حرارت برش با چسب داخل لوله

دو دیوار حرارت برش لوله استاندارد رنگ سیاه و سفید است، لوله کوچک حرارت رنگی دو دیوار دیگر تولید می شود بر کشورهاي، مانند رنگ های روشن، قرمز، زرد، آبی، سبز، ما کشورهاي مختلف برای اندازه های مختلف نیاز است.

Products Specifications:

حرارت برش لوله با چسب داخل

دو دیوار حرارت برش لوله استاندارد رنگ سیاه و سفید است، لوله کوچک حرارت رنگی دو دیوار دیگر تولید می شود بر کشورهاي، مانند رنگ های روشن، قرمز، زرد، آبی، سبز، ما کشورهاي مختلف برای اندازه های مختلف نیاز است.

Heat shrink tubing with glue inside

 

پرسش و پاسخ:

1) قطر داخلی دیوار دو لوله حرارت جمع شدنی

ما می دانیم که مقطع محفظه استوانه ای است، قطر داخلی لوله در فاصله بین دیوار درونی است، زیرا آن به برچسب قطر مهندسی استفاده می شود و سپس پس از ارزش های دیجیتال ما معمولا استفاده از Φ به قطر داخلی لوله دولت ، مانند Φ6mm، قطر داخلی لوله 6 mm هنگامی که لوله گرد به این معنی است.

 

2) ميزان حرارت دیوار دو نوع لوله کوچک

دو دیوار حرارت لوله جمع شدنی خواهد شد کوچک وقتی شما گرم لوله، گاهی نیز میزان انقباض حرارتی نامیده می شود، کوچک شدن نسبت آن دو دیوار حرارت جمع شدنی لوله قبل و بعد از کم شدن نسبت قطر داخلی، به عنوان مثال، به عنوان تامین شناسه 6 mm اشاره پس از کاهش قطر 3 میلی متر است و سپس به عنوان ما می دانیم که 6 می گوییم انقباض است 2:1 / 3 میلی متر = نسبت 2:1.

 

میزان انقباض ظرفیت انقباض دو جداره حرارت لوله جمع شدنی، منعکس کننده بالاتر انقباض نرخ، کوچک قطر پس از انقباض. اگر قبل از کوچک شدن قطر داخلی 6 mm است و پس از کوچک شدن قطر 2 میلی متر است، سپس آن انقباض 6:2, است که 3:1 است. اگر سپس نرخ انقباض است 4:1، معمولا، قبل از شناسه کاهش 6 mm است، پس از شناسه کاهش 1.5 mm دیوار دو حرارت جمع شدنی لوله کوچک از جمله نرخ 2:1, 3:1, 4:1، و غیره.

 

3) چسب در حرارت دو دیوار لوله جمع شدنی.

به همین دلیل این حرارت برش لوله دو جداره حرارت جمع شدنی لوله نامیده می شود? زیرا بخش درونی لوله حرارت جمع شدنی در پوشش داده شده با یک لایه چسب که چسب داغ ذوب چسب در دمای اتاق جامد است و هنگامی که آن را داغ به چسب مایع ذوب خواهد شد، او داغ ذوب چسب حرارتی دیوار دو نوع لوله عمدتا سفید است و حمل و نقل ansparent.

  

QQ:281494549

Hot Tags: حرارت برش لوله با چسب داخل تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, قيمت