رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.مهر و موم ضد آب مقاوم در برابر حرارت

2: 1 انحراف نسبت انفجار شعله، خود چسب داخلی خاموش سوپر آب بندی در برابر آب، رطوبت و یا آلاینده های دیگر دمای مداوم کارکرد: -55 ℃ ~ 125 ℃ درجه حرارت: 120 ℃ عکس محصول: کاربرد چسب بریده

Products Specifications:

لوله کوچک ضد آب مهر و موم کوچک

نسبت سایز 2: 1

انفجار شعله ای، چسب داخلی خود خاموش می شود

سوپر آب بندی در برابر آب، رطوبت و سایر آلاینده ها

دماي مداوم: -55 ℃ ~ 125

دمای کم: 120 ℃

عکس محصول:

Heat shrink tubing waterproof seal

کاربرد

لوله های کم عمق برقی چسباننده، طراحی شده برای عایق و مهر و موم قطعات و اجزای الکتریکی و مکانیکی در برابر آب و رطوبت، برنامه های کاربردی شامل عایق الکتریکی کلی، حفاظت مکانیکی و بسته بندی کابل و اتصالات. لوله های چسبیده به چاه به طور گسترده در صنایع دریایی، خودرو، برق و صنایع عمومی استفاده می شود.


برخی از مشخصات مهم در هنگام انتخاب لوله های کاهش حرارت چیست؟

حداکثر قطر بسته نرم افزاری کابل شما و محدوده دما مورد نیاز توسط نرم افزار شما هر دو از عوامل مهم در انتخاب لوله های کوچک است.

اگر سیم یا کابل OD به طور قابل توجهی تغییر کند، نسبت گرمازدگی نیز یک ویژگی مهم است که باید در نظر گرفته شود تا بتوانید مناسب برای لوله های کوچک خود را بسازید.

چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟

شما احتمالا متوجه شده اید که اکثر پلاستیک هایی که در تماس با آنها قرار می گیرید، آنها را گرم نخواهید کرد - پس چه چیزی موجب کاهش حرارت لوله می شود؟ پاسخ متقابل ، فرآیند پیدایش پلیمر به تابش برای ایجاد پیوندهای کووالانسی بین اتمهای پلیمری است. کشف شد که تابش قادر به تغییر ساختار مولکولی برخی از پلاستیک ها بود، به طوری که آنها انسداد جریان را ذوب نمی کردند و بدون آنکه درجه حرارت آنها در معرض آن قرار گیرد، ذوب نمی شد. پیوندهای کووالانسی همچنین پلیمرهای حافظه پلاستیکی را به وجود می آورند که بدین معنی است که یک بار پلیمر به صورت متقابل و به صورت گسترده گسترش یافته است، زمانی که مقدار خاصی از حرارت اعمال می شود، به صورت اولیه کوچکتر می شود.

 


Hot Tags: لوله های مقاوم در برابر حرارت، ضد آب، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت