رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.چسب برش اسلیو

3:1 چسب حرارتی shirnk اسلیو است صف حرارت برش لوله ملاقات استانداردهای UL 224 و SAE-نسخه نهایی-DTL-23053/4 با اشتعال پذیری امتیاز دو دیوار و یا چسب، این لوله چه هدف از حرارت لوله های کوچک ایده آل برای کاربردهای کانکتور و ترمینال است...

Products Specifications:

چسب حرارتی کوچک اسلیو

3:1 چسب حرارتی اسلیو shirnk استدو دیوار و یا چسب حرارتی کوچک لوله ملاقات UL 224 و استانداردهای SAE-نسخه نهایی-DTL-23053/4 با امتیاز اشتعال پذیری این لوله است ایده آل برای کاربردهای کانکتور و ترمینال صف

5.jpg

 

هدف از حرارت لوله های کوچک چیست؟

لوله های حرارت جمع شدنی برای عایق تسکین فشار بسته بندی و حفاظت به سیم و کابل استفاده می شود، حرارت لوله های جمع شدنی است یک راه عالی برای حفاظت از سیم و کابل برق از عناصر مضر مانند آب، روغن اسیدهای و دیگر خطرات زیست محیطی.

 

چرا لوله پلیلفین فیلم انتخاب نوع لوله حرارتی خوب است؟

پلیلفین فیلم کوچک لوله لوله خانواده انقباض انتخاب محبوب میان گرما چون پلیلفین فیلم شعله است و دارای خواص شیمیایی و الکتریکی و فیزیکی خوب است.

 

به طور کلی، لوله های پلیلفین فیلم تمام هدف حرارت کوچک محصول قابل اعتماد است و UL شناخته شده است. حرارت لوله جمع شدنی نیز در بسیاری از سبک های مختلف برای استفاده های مختلف در دسترس است. بنابراین ممکن است یک انتخاب خوب برای کاربردهای خوروئی گاهی حرارت برش لوله نیز به لوله کوچک حرارت خودرو، گفته می شود.


از کجا خرید روشن برش لوله

ما تولید انواع رنگ لوله کوچک حرارت، برای جزئیات اندازه مورد نیاز از طریق پست و یا در خط پیام تماس بگیرید.

 

است حرارت برش لوله های قابل انعطاف

بله، بسیاری گرما برش لوله انعطاف پذیر به ویژه لوله های کوچک نازک دیوار بسیار انعطاف پذیر است اما برخی از لوله های متوسط و یا سنگین دیوار نیمه سخت است.


Hot Tags: چسب حرارتی کوچک اسلیو، تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, قيمت