رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.گرمای متوسط ​​ولتاژ پایین لوله

لوله کشی ولتاژ متوسط ​​ولتاژ کم ولتاژ ولتاژ کمتر از 20 سانتیمتر و همچنین ولتاژ بالا و ولتاژ کم ولتاژ بالا و کمینه ولتاژ و کمینه ولتاژ بالا و ولتاژ پایین تر است. ...

Products Specifications:

لوله ولتاژ متوسط ​​ولتاژ پایین

KeHong تولید لوله های کوچک ولتاژ کوچک برای نوار اتوبوس مس 20 کیلو ولت و همچنین لوله های با ولتاژ کم و ولتاژ پایین تر از لوله های کوچک را تولید می کند، در طول نصب لوله های اتوبوس بسیاری از نیازهای فنی وجود دارد.


1.jpg

 

لوله های کوچک ترشح شبیه قبل از استفاده زیر مشکلی ظاهر می شود:

خراش های سطحی معمولا در طول فرآیند تولید، ذخیره و فرآوری مس رخ می دهد و منجر به برش می شود. اگر لوله ترموکوپل گرم بر روی نوار مس با سوراخ تنظیم شده باشد، آستین انقباض گرما خراشیده خواهد شد، به طوری که لوله ترموکوپل کوچک تر می شود و بعد از مدتی به مدت یک بار شکسته می شود.


در طول لوله های گرما، لوله های کوچک کوچک به طور عمده به استرس های بزرگ داخلی برای رسیدن به اهداف انقباض بستگی دارد و لوله گرمای کوچک را در حالت حرارت گرم نرم می کند، بنابراین قبل از گرمایش، خیس شدن آسان است، لطفا مطمئن شوید برای اطمینان از کارکردن مس، بدون مسواک زدن.


Hot Tags: ولتاژ کم ولتاژ متوسط، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت