رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله فشار قوی کوچک

ولتاژ بالا کوچک لوله کوچک فشار قوی تولید لوله برای 35Kv مس باس بار وجود دارد بسیاری از نقاط توجه قبل و در حین حرارت لوله های کوچک را باید KeHong. ولتاژ بالا برش لوله مراحل نصب: 1. حذف burrs, تیز گوشه از نوار اتوبوس به منظور...

Products Specifications:

ولتاژ بالا برش لوله

KeHong ولتاژ بالا تولید برش لوله برای 35Kvمس باس بار وجود دارد بسیاری از نقاط باید را توجه قبل و در حین حرارت لوله های کوچک.


1.jpg


ولتاژ بالا برش لوله مراحل نصب:

1. حذف burrs, تیز گوشه از نوار اتوبوس به منظور جلوگیری از حرارت جمع شدنی لوله ترک خوردگی در طی فرایند حرارتی لوله جمع شدنی.

2. قبل از استفاده از حرارت جمع شدنی لوله لوله باید با سرعت خشک شدن شیمیایی برای تمیز کردن، پس از تمیز کردن روغن از قسمت اتصال به باس بار تمیز و سپس حرارت جمع شدنی آستین را می توان در باسبار.

3 باس بار حرارتی لوله جمع شدنی می شود گرم از روش های مختلف مانند: دمای اجاق گاز و بنزین سوز و تفنگ هوای گرم.

4. اگر با استفاده از اسلحه گرم و یا گاز مایع تفنگ به حرارت لوله گرما باید از انتهای پایان دیگر یکنواخت، و یا گرم کردن از وسط دو سر لوله یکنواخت، (نه از هر دو به پایان می رسد به قسمت وسط لوله های حرارتی ، آن منجر به پدیده های حالت مانع از هوا).

5. گرم کردن لوله باسبار فر، یکنواخت حرارت و دمای retracting است بین 100 و 130 C 5 ~ 10 دقیقه. اتوبوس ترک های بزرگتر، زمان است 20 ~ 30 دقیقه.

6. پس از لوله کاهش سطح لوله باید صاف بدون سوخته، محو، حباب و ترک خوردگی پدیده خمش بخشی بدون چین و چروک، حرارت سطح لوله کوچک با هیچ چین و خراش های سطحی هیچ است.


Hot Tags: ولتاژ بالا برش لوله تولید کنندگان و تامین کنندگان و کارخانه, قيمت