رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.لوله ولتاژ پایین لوله

لوله های با ولتاژ بالا ولتاژ کم ولتاژ با ولتاژ بالا 35KV لوله های پلی اتیلن سنگین است، روش های چند منظوره برای کاهش این لوله های با ولتاژ بالا برای متناسب با نوار مس وجود دارد. روش گرم کردن اسلحه گرم 1) اسلحه گرم را روشن کنید، ابتدا نوار مسی را حرارت داده، نوار گرمایش را گرم کنید ...

Products Specifications:

لوله ولتاژ کم ولتاژ بالا

ولتاژ کم ولتاژ با ولتاژ بالا 35KV لوله های پلی اتیلن سنگین است، برای کاهش این لوله های با ولتاژ بالا برای قرار دادن نوار مس چند روش گرمایش وجود دارد.

1.jpg


روش گرم گرمای تفنگ

1) اسلحه گرم را روشن کنید، ابتدا نوار مسی را حرارت داده، نوار حرارت را به طور یکنواخت حرارت دهید، دمای مسی بالاتر از دمای محیط باشد، نوار باید حدود 60 درجه سانتیگراد باشد؛

2) طول مناسب پوشش آستین کمربند حرارتی را در نوار مسی بگیرید، بهتر است هنگام استفاده از دستکش دستکش محافظتی بپوشید تا از طریق مس کم شود.

3) لوله های کوچک را با استفاده از یک تفنگ گرم، از یک طرف به انتهای دیگر گرم کنید یا از وسط و به انتهای گرم یکنواخت بخورید، لطفا لوله را از انتها به وسط خنک نکنید تا از حباب ها و نفخ جلوگیری شود.

4) هنگام گرم کردن لوله کوچک در هنگام خم شدن، ابتدا خم شدن داخلی را حرارت داده و سپس خم شدن بیرونی را حرارت داده و از خوردگی در لوله خمش جلوگیری کنید.

5) اسلحه گرما را باید به طور مساوی حرکت داد تا لوله مسطح را به طور یکنواخت گرم کند، لطفا یک درجه حرارت را با دمای بالا جابجا نکنید، که باعث می شود لوله لوله کوچک را سوزانده یا سردتر کند.

پس از گرمایش، اگر سطح لوله یافت می شود لکه ها، باید با استفاده از پارچه پاک (در صورت لزوم، در یک حلال غوطه ور که ویژگی های عایق لوله را تحت تاثیر قرار) تمیز می شود.


Hot Tags: لوله های با ولتاژ پایین ولتاژ بالا، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت