رده محصول
تماس با ما

KeHong Enterprises Co.Ltd

تلفن: + 86-20-82586869

تلفن: +8615918777767 (whatsApp)

پست الکترونیکی: sales1@gzhelectric.com

اسکایپ: gonggulily

اضافه کردن: شماره 7118، طبقه 7، ساختمان کسب و کار شافنگ، جین شا ZHOU، منطقه Baiyun، گوانگژو، چین.انتهای مهر و موم کوچک

کلاهک های کوچک کپچر نیز به نام کلاهک سرپوش حرارت کم نامیده می شود، دارای یک پوشش بیرونی کوچک Polyolefin است و در داخل با چسب داغ، حفاظت الکتریکی و مکانیکی عالی، ساخت و ساز سخت مناسب برای هر دو در محیط داخلی و فضای باز، UV و مقاوم در برابر آب و هوا، ...

Products Specifications:

کلاهک های کوچک کپچر نیز به نام کلاهک سرپوش حرارت کم نامیده می شود، دارای یک پوشش بیرونی کوچک Polyolefin است و در داخل با چسب داغ، حفاظت الکتریکی و مکانیکی عالی، ساخت و ساز سخت مناسب برای هر دو در محیط داخلی و فضای باز، UV و مقاوم در برابر آب و هوا، معادل Raychem SSC / ESC سرپوش کوچک کابل کوچک.


image001.jpg


هر سرپوش پایینی می تواند طیف گسترده ای از اندازه های کابل را پوشش دهد و در اندازه های 12 تا 200 میلی متر قطر داخلی عرضه می شود، کلاه های مینی انتهایی نیز در تولید ما هستند، مانند 3: 1 و 4: 1 سقوط کلاه پایان اندازه 6/2 میلی متر، 6 / 1.5mm، 8 / 2mm، 9 / 3mm، و غیره.

بگذارید قسمت مقطعی از کپسول های کوچک حرارت را بررسی کنیم، می توانیم ببینیم که چسب مارپیچی در نزدیکی انتهای باز کاپ قرار گرفته است، وقتی که کلاه پایان را گرم می کند، کلاه کشیده می شود تا کابل را برساند و چسب آن ذوب می شود از کلاه های انتهایی، پس از پایان کلاه خنک، حفاظت از پایان کابل و عایق کامل شده است.

image003.jpg


Hot Tags: حرارت مهر و موم پایان، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه، قیمت